Neo Club

Standart tekne kiralama alternatiflerinden çok farklı. Kendi teknene sahip olmaktan en önemli farkı ise, hem her tekne sahibinin korkulu rüyası sabit masraflara, hem de kışlık bakım, teknik servis, karaya alım gibi zaman ve emek gerektiren operasyonel dertlere katlanmayacak olman.

Neo Club ayrıcalıkları Neo Club üyelik seçenekleri Neo Club hakkında sıkça sorulan sorular

Kendine ait bir tekne

Son model 41 feet bir yelkenli sahibi olduğunu hayal et. Her bir detayı ince ince düşün. Tekneni deneyimli bir kaptan mı kullanıyor? Yoksa dümen sende mi? Tercih senin. En ufak ayrıntıya kadar gözünün önüne getirmeye çalış, mutfak gereçlerinden, nevresim takımlarına kadar, her şey senin kullanımına özel olmalı.

Tabii bir de kimler seninle yelken açmaya davetli ona karar ver. Eğlenceli bir grup mu yoksa başbaşa bir kaçamak mı?

Tekne senin… Neo Club ile tüm bunlar gerçek oluyor.

Bir tekne sahibi olmanın hayali bile güzel ama bir de gerçekleri var…

Diyelim ki, 380.000 Euro’luk bir yatırım yaptın ve 2023 Model 41 Feet yelkenlini aldın. Hayırlı olsun. Ama bununla kalmıyor.

Böyle bir yelkenlinin sana yıllık maliyeti:
Yıllık Bakım+Teknik Servis+Sigorta+Marina Bedeli = 22.000 Euro

Boşuna dememişler, “En iyi tekne arkadaşının teknesidir” diye!

Denizciliği gerçek bir yaşam biçimine dönüştürmek ve son model bir tekneye sahip olma lüksünü daha fazla deniz tutkunuyla paylaşabilmek için tasarladığımız Neo Club, üyelerimize başka hiçbir tekne kiralama sisteminde bulunmayan ayrıcalıklar sunuyor.

 • 1

  Neo Club üyeliği ile, tam 5 yıl boyunca, senede 4 hafta boyunca son model bir tekneye sahip olursun.

 • 2

  5 yıldızlı bir otele ödeyeceğinden çok daha azı ile kendi özel teknende, tatilin keyfini kiminle istersen onunla çıkarırsın.

 • 3

  Tekne sahiplerinin korkulu rüyası sabit masraf yüküne katlanmazsın, bakım, onarım, karaya alma gibi operasyonel dertlerle uğraşmazsın.

 • 4

  Marina gideri, yıllık bakım, sigorta ve temizlik masrafları gibi senelik 22.000 Euro’yu bulan hizmetler için, üyelik bedeli dışında, ayda sadece 165 Euro servis bedeli ödersin.

 • 5

  Neo Club üyesi olmak için denizcilik bilgisine ihtiyacın yok, ister uzman eğitmenlerimizden kendi teknende eğitim al ister kaptan ve servis elemanlarımızla tatilin tadını çıkar

 • 6

  Tekne için alınacak transitlogdan, kullanım öncesi ve sonrası temizliğe kadar aklına gelecek her bir detayı senin için düşünürüz. Mükemmel bir tatil geçirmen için uzman bir ekiple çalışırız.

 • 7

  Hakkını kullanmadığın durumlarda, senin adına tekneni kiraya vermemizi isteyebilir, böylece ek gelir sağlayabilirsin.

 

Neo Club üyelik seçenekleri

5 sene 20 hafta için toplam ücretler ve alternatif üyelik paketleri* 

 • Her sene 2 Mavi + 2 Beyaz Sezon Haftası: 

  23.950 Euro + KDV + Aylık 165 Euro + KDV servis ücreti

 • Her sene 1 Turkuaz, 1 Mavi + 2 Beyaz Sezon Haftası:

  26.900 Euro + KDV + Aylık 165 Euro + KDV servis ücreti

 • Her sene 2 Turkuaz + 2 Beyaz Sezon Haftası:

  29.900 Euro + KDV + Aylık 165 Euro + KDV servis ücreti

Sezon seçimi, 5 yıl boyunca geçerli olacaktır.
Belirtilen ücret 5 sene 20 hafta için toplam fiyattır.

5 sene 10 hafta için toplam ücretler ve alternatif üyelik paketleri* 

 • Her sene 1 Mavi + 1 Beyaz Sezon Haftası: 

  14.500 Euro + KDV + Aylık 85 Euro + KDV servis ücreti

 • Her sene 1 Turkuaz+ 1 Beyaz Sezon Haftası:

  16.500 Euro + KDV + Aylık 85 Euro + KDV servis ücreti

Turkuaz Sezon: Haziran ayı ortası başlar Eylül ayı sonunda biter.

Mavi Sezon: Birinci kısmı Nisan ayı ortası başlar Haziran ayı ortasında biter. İkinci kısmı Eylül ayı sonu başlar Ekim ayı sonunda biter.

Beyaz Sezon: Normal ve yüksek sezon dışında kalan tarihleri kapsar.

*Her yıl başında sezonların net tarihleri belirlenir.
*Her yıl Şubat ayı tekne bakımı için ayrılır.

Seyir Haftasına Yönelik Opsiyonel Hizmetler

Tercihine bağlı hizmetlerden faydalanarak tatil deneyimini istediğin gibi zenginleştirebilirsin.

- Kaptanlık hizmeti - Eğitmenlik hizmeti - SUP, Sea Scooter vb. araç kiralama hizmeti
 

 

Neo Club

Neoclub’ı ortaklık sistemlerinden ayıran nedir, avantajları nelerdir? 1- Neo Club tekne sahipliği satmaz, 5 sene boyunca yepyeni bir teknenin kullanım hakkını satar. Bu da fiyat avantajı sağlar.
2- Neo Club'da kullanım hakkı her sene 4 haftadır. Dolayısıyla diğer ortaklık sistemleri gibi kullanmadığın haftalar için ödeme yapmazsın.
3- Ortaklı sistemlerde ortaklar bakım, yeni alınan ürün ve hizmetleri ortak sayısına bölüp ödemeye devam ederler. Her sene bu bedeller ortaklardan alınır, Neo Club'da 5 sene ne ödeyeceğin sözleşme aşamasında bellidir, sürpriz bir ödeme yapmazsın. Eğer sürpriz ödeme çıkarsa Neo sailing onu üyelerine yansıtmaz.

Neoclub’ın tekne sahibi olmaya göre avantajları nelerdir? Tekne sahibi olmak her ne kadar uzaktan harika bir şey gibi görünse de aslında hem maddi hem de operasyonel olarak külfetlidir. O yüzden en iyi tekne arkadaşının teknesi ya da tekneyi bir aldığın bir sattığın gün kazanırsın diyorlar  Eğer sabit bir işin var ve sadece belirli bir zamanı teknede geçiriyorsan, marina-bakım-servis gibi operasyonel konularla uğraşmadan sadece son model bir teknenin keyfini sürmek istiyorsan doğru yerdesiniz.

Neoclub‘ın normal kiralama sistemlerine göre avantajları nelerdir? Eğer her sene en az 2 hafta tekneyle çıkıyorsan ya da çıkmayı planlıyorsan; senelik kiralama/ charter ücretinin nerdeyse yarısına denk geliyor.
Yeni teknelerin haftalık kirama bedelleri her zaman daha pahalıdır. Neo Club son model bir tekneyi başka hiçbir charter firmasından alamayacağın fiyatlara 5 senelik, senede 4 hafta kiralamanı sağlar. Her kiralamada 2 bin euro depozito ve son temizlik ücreti ödersin. Neo Club'da bunlar da yok.

Birden fazla kişi ortak bir şekilde üyelik satın alabilir mi? Evet alabilir. Tek başınıza veya arkadaşınızla aldığınız üyelik 5 sene boyunca 4 hafta tekne kullanımını kapsar. İster beraber kullanım yapabilir ister haftaları kendi içinizde bölüşebilirsiniz. Neo Sailing olarak bizim ihtiyacımız olan tek şey o hafta kimin çıkacağını ve kaptansız çıkmaya karar verdiyseniz geçerli bir denizci sertifikanızın olduğunu bilmek.

Üyelik bedeli neleri kapsar? Üyelik bedeli tekneyi 5 sene boyunca seçtiğin sezon haftalarına göre senede 4 hafta toplam 20 hafta kullanım hakkı sağlar, tekne sahipliği sağlamaz.

Her ay ödenen servis ücreti neleri kapsar? Servis ücreti yıllık marina, sigorta, teknenin yıllık karaya alınma ve genel bakımları, teknik servis, servis- iç mekan malzemelerini ve düzenli temizlik ile Covid süresince yapılan tüm ek temizliği kapsar.

Taksit imkanı var mı? Şu an için üyelik bedelini maksimum 2 taksit yapabiliyoruz.

Üyelerin gelemedikleri haftalarda uygulama nedir? Neo Sailing olarak biz tekneyi kiralayabilir ve gelemediğin haftadan kazanç elde etmeni sağlayabiliriz.

Üyelik devri mümkün mü? Evet üyeliğini devretmek istediğin arkadaşınla sözleşmeyi yeniliyoruz ve üyeliğini ona devrediyoruz.

Çıktığımda teknede neler olacak? Teknede mutfak ekipmanları, 6 kişilik kadeh-bardak, servis takımları, havlu, yatak ve nevresim takımları olacak. Eğer kendi özel takımının teknede olmasını istersen Neo sailing ek bir ücret karşılığında sen tekneye gelmeden onları tekneye yerleştiriyor olacak.

Teknenin benim olduğu haftalarda kaptan/ eğitmen alabilir miyim? Tabi, haftalık kaptan/ eğitmen bedeli ile eğitim/ kaptan hizmeti alabilirsin.

Çıkış için merkez marinanız neresi? Marmaris Netsel Marina

Bu sene gelemedim, kullanım hakkım gelecek seneye aktarılabiliyor mu? Maalesef!

Hafta seçimim nasıl olacak? İlk sene sözleşme imza sırasına göre hafta seçimleri yapılıyor. İkinci seneden itibaren ise rotasyon sistemine dayalı bir seçim sistemi uygulanıyor

Tekne ticari olarak kullanılabilir mi? Hayır, tekne ticari olarak kullanılamaz.

Üyelik başvurusu ve Neo Club ile ilgili daha detaylı bilgi için,
bizimle hemen iletişime geçebilirsin.

Bize ulaş

Aklında bazı sorular mı var?
Sık sorulan sorular sayfamıza göz atabilirsin.

Tanışma kampanyası

İlk eğitim ve kiralama haftanda  %10 indirim seni bekliyor.
Kodu almak için e-postanı paylaşman yeterli.

Gizlilik ve veri politikasını okudum, kabul ediyorum.

Bilgileriniz bize ulaştı.
Size en kısa sürede ulaşacağız.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Sitemizde adı geçen tüm servisler ve veriler Maslak, Maslak Mah., Ahi Evran Cd. No:6 D:3, 42, D:B Blok, 34398 Sarıyer/İstanbul adresinde kayıtlı Lifefork Denizcilik Turizm ve Reklam AŞ firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya site üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) sitemiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. Ek olarak kullanıcılar tura ya da eğitime katılmak ya da sitede yer alan herhangi bir hizmeti satın almak istediklerinde bu bilgiler kendilerinden alınmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler ve hizmetler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Firmamız, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya sitemizde yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Ödeme işlemleri sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa ürün ve hizmet satın alan müşterilerin siparişlerinin tamamlanması için finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSLgüvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ

Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka ile oluşabilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

Sitemiz, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece Mağazamızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

İSTİSNAİ HALLER

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;
Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
Sitemizin kullanıcılarla akdettiği "Üyelik Sözleşmesi"'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;
Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Şirketimizin Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ya da hizmetinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

TARAYICI ÇEREZLERİ

Firmamız, mağazamızı ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır.

Teknik iletişim dosyası, siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@neosailing.com adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı : Lifefork Denizcilik Turizm ve Reklam AŞ
Adres : Maslak, Maslak Mah., Ahi Evran Cd. No:6 D:3, 42, D:B Blok, 34398 Sarıyer/İstanbul
Eposta : info@neosailing.com
Tel: 05415511654