Neosailing | Neo Sailing School

Neo Sailing School

Biz aramıza katılan öğrencilerimiz ile büyüyen, deniz tutkunu bir aileyiz.
İşte bu yüzden, Neo Sailing School sıradan bir yelken okulu değil.

Neo Sailing School hakkında Rotalar Eğitim takvimi Eğitim programları ve ücretler

Yeni bir başlangıç

Hayat boyu vazgeçemeyeceğin bir yolculuğa ilk adımı atmaya hazır mısın? Yelken öğrenmeye karar verdiysen senin hikayen burada yeniden başlıyor demektir.

‘‘ Bu öyle sıradan bir eğitim değil. Rüzgarla konuşabilmeyi de öğreneceksin, mavinin hiç bilmediğin tonlarını da. Tabii bir de her şeyden uzakta, kendini bulabilmeyi! ’’

Neo Sailing School, temelden başlayıp, ileri seviye yelkenciliğe kadar uzanan eğitim yolculuğunun ardından, denizciliği gerçek bir yaşam tarzına dönüştürebilmen için tasarlandı.

Eğitimini tamamladığında,  Neo Sailing Voyages ve  Neo Club’a ait son model tekneler, mezunlarımıza özel avantajlarla seni bekliyor olacak.

Yelkenciliğe yeni başlıyorsan veya kendini geliştirmek istiyorsan, uzman eğitmenlerimizden, farklı seviyelerde özel eğitimler alabilirsin.
Her seviyede eğitim, son model Neo Sailing School teknelerinde verilir.
6 kişilik eğitimlere ister tek başına ister grup olarak katılırsın.
6 gün sürecek eğitim Marmaris Netsel Marina’dan başlar ve yine orda sonlanır. Grup olarak katıldığında ise kendi rotanı belirleyebilirsin.
Her gün aynı teknede, her sabah farklı koylarda uyanırsın.
Eğitimini tamamladıktan sonra, Neo Sailing Voyages teknelerini indirimli olarak kiralayabilir, Neo Club üyesi olabilirsin.
 

Rotalar

Seçeceğin her rota ile Türkiye’nin en güzel koylarına yelken açmakla kalmaz, yelkenciliği son model Neo Sailing tekneleri ile öğrenmenin ayrıcalığını yaşarsın.

 

Rotaları detaylı görüntüle

1

Fransa-Türkiye

2

Girit Haftası

3

Marmaris  GÖCEK Marmaris

4

Marmaris  KNİDOS Marmaris

5

Marmaris  FETHİYE Marmaris

6

Marmaris  HİSARÖNÜ Marmaris

7

Marmaris  BENCİK Marmaris

8

Marmaris  DATÇA Marmaris

9

Marmaris  KAŞ Marmaris

Eğitim Programları

1

Temel yelkencilik
1. seviye

2

Temel yelkencilik
2. seviye

3

Temel yelkencilik
3. seviye

4

İleri
yelkencilik

5

Uzun seyir eğitimi
ve mil programı

Eğitim takvimini görüntüle

Eğitim içeriği görüntüle

Eğitim ücreti: Kişi başı 

1 Nisan-16 Haziran ve 30 Eylül- 19 Kasım arası eğitimler 750 EUR

17 Haziran-29 Eylül arası eğitimler 850 EUR

Neler dahil?

6 gün boyunca teknede konaklama, yelken eğitimi, mazot ve tüm eğitim materyalleri.

Neler dahil değil?

Teknedeki, tekne dışındaki yeme-içme harcamaları ve kişisel harcamalar.

Eğitim grubu olarak seyir başlamadan haftalık toplu alışveriş yapılır ve bu harcama eğitim alanlar arasında eşit olarak paylaşılır.

 

Neo Sailing School

Eğitim ücretine neler dahil? Tüm teorik ve pratik eğitimler, eğitim materyalleri ve teknede konaklama dahil. Teknede yeme-içme için yapılan alışveriş, dışarda yenen yemekler ve kişisel harcamalar dahil değil.

Tekneyi kapatıp eğitim almak mümkün mü? Evet tekneyi kapatıp hem özel eğitim alabilir hem de rotayı kendin belirleyebilirsin.

Eğitim alınca sertifika sahibi oluyor muyum? Evet Neo Sailing Eğitim katılım sertifikası alıyorsun ancak kaptansız olarak Türkiye kıyılarında amatör tekne kullanımındaki tek geçerli belge Amatör denizci belgesi ve kısa mesafe telsiz belgesidir. Bu belgeyi vermeye yetkili tek kurum ise T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’dır. Belgeler kurumun açtığı sınavlarla verilir. Ancak Neo Sailing School’dan alacağınız eğitim sınavı geçmenize yardımcı olacaktır.

Köpeğimi getirebilir miyim? Neo Sailing’de köpeklere bayılıyoruz, onlar da teknede sahipleriyle olsun çok isteriz fakat ne yazık ki güvenlik yüzünden onları eğitime alamıyoruz.

Tekneyi tek başıma kullanmak için kaç hafta eğitime gelmem gerekir? Bu sorunun net yanıtı olmamak ve kişiye göre değişmekle birlikte Temel seviye eğitimler ve ardından alacağınız ileri yelkencilik veya uzun seyir eğitimi sizi denizlere hazırlayacak.

2 haftalık eğitim alırsam indirim var mı? Evet, sezon içinde 2 hafta ders kaydı yaptırırsan toplam%15 indirimimiz var. Sonraki kiralamalarında da ve Neo Club üyeliğinde de indirimler devam ediyor.

Yurtdışı eğitim rotaları olacak mı? Evet, Yunan adaları-Kıbrıs-İtalya- Fransa bizi bekliyor, planlarımızı 2022 için yapalım O

Kendi teknemde özel eğitim alabilir miyim? Evet tabi ki! Siz teknenizi getirin biz yelken eğitmenini getirelim O

Neo Sailing School kaydını yaptırmak veya eğitimlerimiz hakkında
daha detaylı bilgi almak için, bizimle hemen iletişime geçebilirsin.

Bize ulaş

Aklında bazı sorular mı var?
Sık sorulan sorular sayfamıza göz atabilirsin.

 

Tanışma kampanyası

İlk eğitim ve kiralama haftanda  %10 indirim seni bekliyor.
Kodu almak için e-postanı paylaşman yeterli.

Gizlilik ve veri politikasını okudum, kabul ediyorum.

Bilgileriniz bize ulaştı.
Size en kısa sürede ulaşacağız.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Sitemizde adı geçen tüm servisler ve veriler Maslak, Maslak Mah., Ahi Evran Cd. No:6 D:3, 42, D:B Blok, 34398 Sarıyer/İstanbul adresinde kayıtlı Lifefork Denizcilik Turizm ve Reklam AŞ firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya site üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) sitemiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. Ek olarak kullanıcılar tura ya da eğitime katılmak ya da sitede yer alan herhangi bir hizmeti satın almak istediklerinde bu bilgiler kendilerinden alınmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler ve hizmetler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Firmamız, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya sitemizde yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Ödeme işlemleri sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa ürün ve hizmet satın alan müşterilerin siparişlerinin tamamlanması için finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSLgüvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ

Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka ile oluşabilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

Sitemiz, web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece Mağazamızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

İSTİSNAİ HALLER

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;
Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
Sitemizin kullanıcılarla akdettiği "Üyelik Sözleşmesi"'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;
Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Şirketimizin Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ya da hizmetinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

TARAYICI ÇEREZLERİ

Firmamız, mağazamızı ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır.

Teknik iletişim dosyası, siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@neosailing.com adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı : Lifefork Denizcilik Turizm ve Reklam AŞ
Adres : Maslak, Maslak Mah., Ahi Evran Cd. No:6 D:3, 42, D:B Blok, 34398 Sarıyer/İstanbul
Eposta : info@neosailing.com
Tel: 05415511654